Fra[GS]Arena
Fra[GS]Arena
Fra[GS]Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fra[GS]Arena Gaming Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 zalbe i pohvale na red admina

Go down 
+11
SpetsnaZ
!M 4 L3G3ND
BrutaL1x
rashaaa
Sreda!
SeNTi.
-SOVA-
ZeMuNaC
kissmyass Skull
VIDzA
*DeXTeR*
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
*DeXTeR*
Administrators
Administrators
*DeXTeR*


Posts : 231
Join date : 2009-06-11
Age : 28
Location : M I R I J E W O

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyFri Jun 12, 2009 1:39 pm

Ovde napisite Zalbu ili Pohvalu na admina....
Nama pomazete i mi ispravljamo nase greske.....
Samim tim server ce bolje funkcionisati....
Back to top Go down
http://www.frags-arena.tk
VIDzA
Administrators
Administrators
VIDzA


Posts : 216
Join date : 2009-06-11
Age : 29
Location : Srbija [Beograd]

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 13, 2009 8:49 am

Zalim se na PERU!!!
Decko samo menja mape i daje vote!!!!
ILI DA MU SE SKINU TE KOMANDE ILI DA SE SMIRI!!!!
Back to top Go down
kissmyass Skull
Members
Members



Posts : 7
Join date : 2009-06-11

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 13, 2009 10:37 am

ZeMuNaC<cFh> wrote:
Da meni date admina Razz Da redovno bude admina na serveru da ne bude po ceo dan citera to je to ostalo je sve extra
Muze jesi ti igrao na EPG Knife serveru i bio tamo admin
??????
Back to top Go down
ZeMuNaC
TopGun Members
TopGun Members
ZeMuNaC


Posts : 251
Join date : 2009-06-12
Location : MuNze BrAte

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 13, 2009 10:39 am

Reko sam i ja vec

EDIT : Ne bio sam na koliba high i na koliba dm i tuborg green,five element[pub] i jos par..Sto>?
Back to top Go down
kissmyass Skull
Members
Members



Posts : 7
Join date : 2009-06-11

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 13, 2009 10:45 am

ZeMuNaC<cFh> wrote:
Reko sam i ja vec
nisam te ispratio sta si i ti rekao???
Back to top Go down
-SOVA-
Administrators
Administrators
-SOVA-


Posts : 197
Join date : 2009-06-11
Age : 28
Location : Beograd-de_dust2

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 13, 2009 12:03 pm

Ja se zalim na NEsketa,kao i dexter i Sreda i ceo server,a PERA ce biti opomenut....
Back to top Go down
http://www.frags-arena.tk
*DeXTeR*
Administrators
Administrators
*DeXTeR*


Posts : 231
Join date : 2009-06-11
Age : 28
Location : M I R I J E W O

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 13, 2009 1:37 pm

peri je za opemenu skinuta opcija da menja mapa na 2 nedelje Sad
Back to top Go down
http://www.frags-arena.tk
SeNTi.
Members
Members
SeNTi.


Posts : 22
Join date : 2009-06-13
Age : 28
Location : Obrez

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 13, 2009 2:49 pm

Ja se ne zalim na nikoga ali strava je pub server... Nego mene jebe cs pa ne mogu da udjem pise banovan sam na ovaj server rabbit ... ali strawa je server i nemam reci ... sunny i jos jedno Forum je strava LoooL Dexter i SOVA su super drugovi lol!
Back to top Go down
Sreda!
Administrators
Administrators
Sreda!


Posts : 135
Join date : 2009-06-11
Age : 28
Location : Beograd

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyTue Jun 16, 2009 10:23 am

ae dosta vise BRE !!! Svi nepotrebni postovi su obrisani !
Back to top Go down
http://frags-arena.tk
rashaaa
Members
Members
rashaaa


Posts : 39
Join date : 2009-06-26
Age : 28
Location : de_Majdanpek

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jun 27, 2009 5:08 am

Ja se zalim na sve ADMINE -.- Ne mozete da pogledate Ban/Unban, da uzmete moj IP i UnBan me, jel to toliko tesko? -.-
Back to top Go down
BrutaL1x
Active Members
Active Members
BrutaL1x


Posts : 64
Join date : 2009-06-19
Location : BIH-bos krupa

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyTue Jun 30, 2009 12:54 pm

Meni su svi admini straha!!!



Ali ima te nekako previse admina pa se nekad neznaju dog koju ce mapu

1 admin dd2
2 admine nuke i tako samo mjenjaju :S ali ste super svi bgm Very Happy



GL sa serverom

pozzz od BrutaL1xa Very Happy


EDIT: eh i sad bih powhvalio ice-a i DoWn-a jer oko 11 sati nikog nema jedino njih dvojca to rade a tada ima najvise citer svaka cas momci Very Happy brw
Back to top Go down
http://play2frag-es.forumotion.net/forum.htm
!M 4 L3G3ND
Active Members
Active Members
!M 4 L3G3ND


Posts : 79
Join date : 2009-06-28
Location : Trstenik

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyThu Jul 02, 2009 4:54 am

eo ja imam jednu malu zhalbu Smile

ADMINI GDE STE KAD TREBATE???
danas oko 12:40(ako mi je tachan sat na kompu Smile) igrala se mapa de_cbble i bio je jedan chiter (mozhda je i pro) ali gde ste bili vi da ga proverite? (ja nisam mogao zato shto ste iskljuchili spec mode za nas obichne igrache Smile)
iako ima 12 admina pola njih dolaze samo kad se sete
P.S. ako bi meni dali admina ja bi banovao chitersku gamad, a skillere bih prepoznao jer imam jednogodishnje i jedan mesec Smile adminsko iskustvo (6 meseci Midland Public Server, 3 meseca Giga Public server, 3 meseca Giga Public server (nije isti), i 1 mesec NeptuN stari...) xD
Back to top Go down
BrutaL1x
Active Members
Active Members
BrutaL1x


Posts : 64
Join date : 2009-06-19
Location : BIH-bos krupa

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyThu Jul 02, 2009 6:29 am

!M 4 L3G3ND wrote:
eo ja imam jednu malu zhalbu Smile

ADMINI GDE STE KAD TREBATE???
danas oko 12:40(ako mi je tachan sat na kompu Smile) igrala se mapa de_cbble i bio je jedan chiter (mozhda je i pro) ali gde ste bili vi da ga proverite? (ja nisam mogao zato shto ste iskljuchili spec mode za nas obichne igrache Smile)
iako ima 12 admina pola njih dolaze samo kad se sete
P.S. ako bi meni dali admina ja bi banovao chitersku gamad, a skillere bih prepoznao jer imam jednogodishnje i jedan mesec Smile adminsko iskustvo (6 meseci Midland Public Server, 3 meseca Giga Public server, 3 meseca Giga Public server (nije isti), i 1 mesec NeptuN stari...) xD





jes vala,upravu je on bio sam i ja tada :S tada ima najvishe ljudi i narvno najvishe citera treba te uci na drugi nick naprimjer x-man ili neki nick i pratiti jeli sve kako treba tako sam i ja radio kad sam imo admina na srvm sta vam je to tesko raditi :S
Back to top Go down
http://play2frag-es.forumotion.net/forum.htm
Sreda!
Administrators
Administrators
Sreda!


Posts : 135
Join date : 2009-06-11
Age : 28
Location : Beograd

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyThu Jul 02, 2009 7:10 am

Cuti jadan -.- Ja sam celo jutro na serveru ceo dan nemogu ja samo igrati -.- moram malo da se odmorim ja sam po ceo dan na serveru
Back to top Go down
http://frags-arena.tk
!M 4 L3G3ND
Active Members
Active Members
!M 4 L3G3ND


Posts : 79
Join date : 2009-06-28
Location : Trstenik

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyThu Jul 02, 2009 7:15 am

pa ne morash samo ti, ima vas vishe...
Back to top Go down
BrutaL1x
Active Members
Active Members
BrutaL1x


Posts : 64
Join date : 2009-06-19
Location : BIH-bos krupa

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyThu Jul 02, 2009 7:33 am

Sreda! wrote:
Cuti jadan -.- Ja sam celo jutro na serveru ceo dan nemogu ja samo igrati -.- moram malo da se odmorim ja sam po ceo dan na serveru



ima 12 admina :S i ti jedini jel :S


bgt ja sam na tome srv 18 sati na dan :S a vi adini do 10 sati i odete spavati
:S
Back to top Go down
http://play2frag-es.forumotion.net/forum.htm
SpetsnaZ
Active Members
Active Members
SpetsnaZ


Posts : 142
Join date : 2009-06-16
Age : 32
Location : Skopje

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyThu Jul 02, 2009 8:11 am

!M 4 L3G3ND wrote:
eo ja imam jednu malu zhalbu Smile

ADMINI GDE STE KAD TREBATE???
danas oko 12:40(ako mi je tachan sat na kompu Smile) igrala se mapa de_cbble i bio je jedan chiter (mozhda je i pro) ali gde ste bili vi da ga proverite? (ja nisam mogao zato shto ste iskljuchili spec mode za nas obichne igrache Smile)
iako ima 12 admina pola njih dolaze samo kad se sete
P.S. ako bi meni dali admina ja bi banovao chitersku gamad, a skillere bih prepoznao jer imam jednogodishnje i jedan mesec Smile adminsko iskustvo (6 meseci Midland Public Server, 3 meseca Giga Public server, 3 meseca Giga Public server (nije isti), i 1 mesec NeptuN stari...) xD

slazem se potpuno....i plus imam i demo gde je citav server pun citera...ako ocete stavicu demo da vidite
Back to top Go down
BrutaL1x
Active Members
Active Members
BrutaL1x


Posts : 64
Join date : 2009-06-19
Location : BIH-bos krupa

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyThu Jul 02, 2009 8:32 am

SpetsnaZ wrote:
!M 4 L3G3ND wrote:
eo ja imam jednu malu zhalbu Smile

ADMINI GDE STE KAD TREBATE???
danas oko 12:40(ako mi je tachan sat na kompu Smile) igrala se mapa de_cbble i bio je jedan chiter (mozhda je i pro) ali gde ste bili vi da ga proverite? (ja nisam mogao zato shto ste iskljuchili spec mode za nas obichne igrache Smile)
iako ima 12 admina pola njih dolaze samo kad se sete
P.S. ako bi meni dali admina ja bi banovao chitersku gamad, a skillere bih prepoznao jer imam jednogodishnje i jedan mesec Smile adminsko iskustvo (6 meseci Midland Public Server, 3 meseca Giga Public server, 3 meseca Giga Public server (nije isti), i 1 mesec NeptuN stari...) xD

slazem se potpuno....i plus imam i demo gde je citav server pun citera...ako ocete stavicu demo da vidite



To bio onaj Jelenko || i kasnije je doso 1 lik nezz kako se zove
Back to top Go down
http://play2frag-es.forumotion.net/forum.htm
VlajdZ
Members
Members



Posts : 9
Join date : 2009-06-18

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyFri Jul 03, 2009 10:44 am

Legend pa ne mozemo mi da budemo 24/7 na serveru.Kad je neki citer tu zovi admina na msn!

Moj msn:vlajdz@hotmail.com

Niikad mi nije problem da dodjem da banujem citera,samo zovi ako mogu docicu.
Back to top Go down
BrutaL1x
Active Members
Active Members
BrutaL1x


Posts : 64
Join date : 2009-06-19
Location : BIH-bos krupa

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyFri Jul 03, 2009 11:25 am

VlajdZ wrote:
Legend pa ne mozemo mi da budemo 24/7 na serveru.Kad je neki citer tu zovi admina na msn!

Moj msn:vlajdz@hotmail.com

Niikad mi nije problem da dodjem da banujem citera,samo zovi ako mogu docicu.

zvao bih ali niste tu svi Sleep xD bgt kako ja do 5 sata na com :S tada najvishe bude ljudi :/
Back to top Go down
http://play2frag-es.forumotion.net/forum.htm
SpetsnaZ
Active Members
Active Members
SpetsnaZ


Posts : 142
Join date : 2009-06-16
Age : 32
Location : Skopje

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyFri Jul 03, 2009 2:40 pm

tako je jbt svi spavate ... kako da vas zovem u 01:00 po ponoc :S
Back to top Go down
BrutaL1x
Active Members
Active Members
BrutaL1x


Posts : 64
Join date : 2009-06-19
Location : BIH-bos krupa

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptyFri Jul 03, 2009 6:25 pm

SpetsnaZ wrote:
tako je jbt svi spavate ... kako da vas zovem u 01:00 po ponoc :S


da bgt daj te admina nekom ko ostane do kasno ili vi ostante budni do 4 sata :/
Back to top Go down
http://play2frag-es.forumotion.net/forum.htm
Ic3l0rD
Members
Members
Ic3l0rD


Posts : 40
Join date : 2009-06-11

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jul 04, 2009 4:26 am

Ma tad uvece ima 5-6 igraca MAX na serveru,nije nesto ni potreban bas admin,ali tokom dana sam JA najaktivniji,ostale ni ne vidjam cesto,najcesce Sredu,Vlajdza i Dacu,oni su tu uglavnom dok ja nisam
Back to top Go down
SpetsnaZ
Active Members
Active Members
SpetsnaZ


Posts : 142
Join date : 2009-06-16
Age : 32
Location : Skopje

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jul 04, 2009 4:13 pm

znaci zalim se na admin d4ch4 ili kako vec....igrala se mapa de_dust2_long i ja sam usao na server i kad vidim 2 citera...1 imao aim a drugi bad boy...i ja mislio da nema admina i kad sam dobro pogledao vidim d4ch-u... i kazem mu banuj ove citere odma ... a on kaze sve su za tebe citere ...nisu oni citeri ti si bot...i posle 10 min igranja sa citere on ih ban to sam hteo da kazem da preuzmete nesto u vezi ovoga
Back to top Go down
Ic3l0rD
Members
Members
Ic3l0rD


Posts : 40
Join date : 2009-06-11

zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina EmptySat Jul 04, 2009 4:39 pm

dacha je bot ja svim igracima to redovno govorim na tsay i csay
Back to top Go down
Sponsored content





zalbe i pohvale na red admina Empty
PostSubject: Re: zalbe i pohvale na red admina   zalbe i pohvale na red admina Empty

Back to top Go down
 
zalbe i pohvale na red admina
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zalbe na Igrace .:Fra[GS]Arene:.
» Prijava za admina
» Prijava za admina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fra[GS]Arena  :: Fra[GS]-Arena CS :: Fra[GS]Arena Public CS-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com