Fra[GS]Arena
Fra[GS]Arena
Fra[GS]Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fra[GS]Arena Gaming Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 WoW Zabranjen ?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Sreda!
Administrators
Administrators
Sreda!


Posts : 135
Join date : 2009-06-11
Age : 28
Location : Beograd

WoW Zabranjen ? Empty
PostSubject: WoW Zabranjen ?   WoW Zabranjen ? EmptyTue Jun 16, 2009 3:18 am

Diskusije oko igara pucačina, kako ih nazivaju „igrama ubicama“ i sličnim, očito nemaju kraja što bi moglo imati negativnog utjecaja na World of Warcraft. U najmanju ruku, kada bi bilo po volji Christine Haderthauer.

Ova CSU političarka trenutno ekstremno kritikuje i tuži poznatu zadrugu USK te im prigovara to kako je i kod njih prisutno potplaćivanje od strane medija te manipuliranje što se tiče svrstavanja igara u kategorije i dodjeljivanja dobnog ograničenja.

U njenim skoro pa „opucanim“ izjavama, koje su ovjekovječene od strane bezbroj kamera, ona zahtjeva, pominjući česte incidente koji su se dešavali u posljednje vrijeme, između ostalog i onaj u Winnendenu, zabranu Online-RPG igre World of Warcraft. Da li će presuda zaista biti zabrana igranja ove igre, ili ipak ne, još uvijek se ne zna. No, ono što je novo i što je neobično jeste to da do sada nijednom u javnosti nije bilo komentirano to tzv. manipuliranje od strane USK-a, kao i to da se WoW naziva Online igrom ubicom.

Izvor: Gamers.ba
Back to top Go down
http://frags-arena.tk
ZeMuNaC
TopGun Members
TopGun Members
ZeMuNaC


Posts : 251
Join date : 2009-06-12
Location : MuNze BrAte

WoW Zabranjen ? Empty
PostSubject: Re: WoW Zabranjen ?   WoW Zabranjen ? EmptyTue Jun 16, 2009 12:07 pm

WoW je extra ako znas da igras....Ali sada ima nova igrica Runes Of Magic isto ko WoW ali bukvalno...
Back to top Go down
-SOVA-
Administrators
Administrators
-SOVA-


Posts : 197
Join date : 2009-06-11
Age : 28
Location : Beograd-de_dust2

WoW Zabranjen ? Empty
PostSubject: Re: WoW Zabranjen ?   WoW Zabranjen ? EmptyTue Jun 16, 2009 1:40 pm

Ne zanima me WoW Very Happy
Back to top Go down
http://www.frags-arena.tk
BrutaL1x
Active Members
Active Members
BrutaL1x


Posts : 64
Join date : 2009-06-19
Location : BIH-bos krupa

WoW Zabranjen ? Empty
PostSubject: Re: WoW Zabranjen ?   WoW Zabranjen ? EmptyTue Jun 30, 2009 1:47 pm

WoW ftw imam 100 accova sve po 80 lvl (max lvl).Nazalos neigram na orginalu jes se treba placati) ali WoW je extra belive me Very Happy
Back to top Go down
http://play2frag-es.forumotion.net/forum.htm
Dzony
Members
Members



Posts : 43
Join date : 2009-07-09

WoW Zabranjen ? Empty
PostSubject: Re: WoW Zabranjen ?   WoW Zabranjen ? EmptyThu Jul 09, 2009 3:02 pm

ja wow nerazumem nesto al igram ft -frozen throne
Back to top Go down
Sponsored content





WoW Zabranjen ? Empty
PostSubject: Re: WoW Zabranjen ?   WoW Zabranjen ? Empty

Back to top Go down
 
WoW Zabranjen ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fra[GS]Arena  :: Ostalo :: Offtopic-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com